Ką Rengtis Vasarą? Moteriškos Suknelės Internetu

Bloga Rašė Womens.lt Womens.lt Kategorija Mada Rašyta rugpjūčio 16, 2018 0 Komentarai 1052 Perskaityta

Vasara jau įpusėjus, bet kiekvieną dieną mergina vis nori atsinaujinti savo garderobą. Paprastai vasarą perkamiausių sąraša sudaro šortai, marškiniai, sandalai ir vasariškos suknelės. Jei moteris nori atrodyti elegantiškai žinoma renkasi sukneles. Bet gi kokios suknelės yra perkamiausios mūsų Lietuvos internetinėse parduotuvėse? Ką rengtis vasara?

     Vasara jau įpusėjus, bet kiekvieną dieną mergina vis nori atsinaujinti savo garderobą. Paprastai vasarą perkamiausių sąraša sudaro šortai, marškiniai, sandalai ir vasariškos suknelės. Jei moteris nori atrodyti elegantiškai žinoma renkasi sukneles. Bet gi kokios suknelės yra perkamiausios mūsų Lietuvos internetinėse parduotuvėse? Ką rengtis vasara? Kokios madingiausios? Kokie modeliai populiariausi? 2018 metų vasaros trend'as yra suknelės su juostelėm ir taškeliais. Šiandien mes padėsime atsakyti į šiuos Jūms rupimus klausimus ir padėsime apsispręsti kurias sukneles visgi dėvėti šią vasarą.

Šią vasarą ypač perkamiausios ir madingos yra  šviesių spalvų su taškeliais ir juostomis suknelės. Womens.lt internetinė parduotuvė siūlo ypač patrauklias kainas ir kokybiškas naujo modelio moteriškas sukneles internetu. Šiuo metu yra tikrai gana platus suknelių pasirinkimas ne tik šventėms, bet ir kasdienai, darbui. Raskite savo suknelę neišėja iš namų ir gaukite pristatymą iki pat namų durų.

Suknelės Internetu su taškeliais ir įvairių spalvų apskritimais gana greitai populerėja, manoma jog artimiausiu metu tai bus didelė mada visame pasaulyje. Kol kas populiariausios suknelės tampa su baltais apskritimais, bet pamažu į madą ateina ir kitokių spalvų apskritimai. Suknelės labiau primena meksikietiškus modelius ir 70‘s amžiaus madą. Manoma jog ši mada tęsis ilgiau nei įprastai kitų suknelių modelio, kadangi suknelės primena retro stiliu ir klasiką. Todėl kiekvienai merginai rekomenduojama turėti bent vieną šios suknelės modelį savo namuose. Štai keletas mūsų perkamiausių moteriškų suknelių internetu su taškeliais:

Ką Rengtis Vasarą? Moteriškos Suknelės Internetu Ką Rengtis Vasarą? Moteriškos Suknelės Internetu Moteriškos Suknelės Internetu

1. Juoda Suknelė su baltais apskritimais                    2. Suknelė su apskritimais                                          3. Suknelė ,,Dot"

Šios trys suknelės šiuo metu perkamiausios.

Tai pat suknelės su juostomis mada vis dar tęsiasi. Šiuo metu dominuoja baltos spalvos juostos su įvairių spalvų suknelėmis, bet dažniausiai yra renkamasi mėlynos ir raudonos spalvos sukneles su baltomis juostomis. Šios moteriškos suknelės internetu labiau primena klasika ir retro stilių. Ir dabar po 40 metų šios suknelės yra labai madingos mūsų amžiuje, tad jas būtina turėti savo drabužių spintoje. Dauguma mano jog šio tipo sukneles galima nešioti tik kasdien, bet kai kurios moterys renkasi mieliau vasariška šventę švęsti su mėlyna suknele su juostomis,  negu dėtis labai prabangią vienos spalvos suknelę. Womens.lt suknelės yra pagamintos iš 100% medvilnės todėl bus labai malonu jas dėvėti, turime net keletą spalvų ir tikrai rasite suknelę tinkančia sau. Visos šios moteriškos suknelės internetu yra womens.lt parduotuvėje štai keletas iš jų:

Suknelė    Moteriška suknelė    Suknelės moterims

1. Suknelė ,,Stripe"                                                     2. Raudonos Spalvos Suknelė su Juostomis                   3. Mėlyna Suknelė ,,Gosh"

Kiekviena mergino žino jog atostogos tai dar viena vasaros madų šou. Todėl išsirink savo suknelę ir keliauk ant podiumo. Apačioje rasite nuorodą į visą vasaros 2018 metų suknelių asortimentą ir galėsite rinktis iš daugybės modelių ir spalvų. Dabar puikus metas naudotis 40% nuolaida visoms prekėms. Atrask naujas mados tendencijas Womens.lt internetinėje parduotuvėje.  

Daugiau suknelių rasite adresu: http://womens.lt/27-sukneles

WikipediaKomentarai


Palikti komentarą